Kalendarze książkowe 2024

Wybierz kalendarz dla siebie i kliknij w niego, a ujrzysz specyfikację oraz koszty

Kalendarz A4 dzienny 368 stron – idealny prezent, który ułatwi pracę

Kalendarz dzienny w formacie A4 (205 × 290 mm) to nie tylko świetny pomysł na praktyczny prezent. Dla niektórych tego typu gadżet pełni rolę niezbędnika organizującego każdy dzień. Spotkania, konferencje, zajęcia – bez podręcznego kalendarza, będącego równocześnie harmonogramem, czasami trudno jest funkcjonować. Stanowi bardzo wygodną propozycję zarówno dla osób, które lubią ciekawe gadżety, jak i dla tych zabieganych. Ma odpowiednio skrojony układ: każdy dzień posiada własną dedykowaną sobie stronę, uzupełnioną o informacje dotyczące imienin, ważnych świąt.

Sporo w nim miejsca na precyzyjne rozpisanie wszystkich zaplanowanych wydarzeń. Terminarz posiada także solidną skórzaną oprawę w kilku wariantach kolorystycznych. Na życzenie klienta istnieje możliwość dodania personalizacji w postaci imienia oraz nazwiska przyszłego właściciela, wymiany oryginalnej beżowej tasiemki na haftowaną i spakowania go w eleganckie pudełko prezentowe. Do wykonania każdego egzemplarza używany jest wysokiej jakości papier chamois 80 g/m² w odcieniu écru.

kalendarz-książkowy-A4-dzienny

Kalendarz A4 tygodniowy – wygoda, elegancja i prostota planowania

Wybierając tygodniowy kalendarz A4 w formacie 210 × 265 mm, otrzymuje się do dyspozycji 144 strony – po dwie na każdy tydzień – oraz 8 stron z mapami Europy i jej głównych miast. Wszystko wydrukowane na miłym dla oka papierze w kolorze écru. Na uwagę zasługuje pieczołowitość, z jaką wykonany jest kalendarz – szyty i klejony jest cały jego blok. Każdy produkt posiada także tasiemkę w kolorze kremowym oraz perforowane rogi ułatwiające odszukiwanie najświeższych notatek.

Kalendarz oprawiony został materiałem skóropodobnym dla większego komfortu użytkowania. Wygodny dodatek stanowi też praktyczna gumka, jaką posiadają niektóre egzemplarze. Wybrać można jeden z aż 14 wariantów kolorystycznych. Wśród dostępnych formatów są cieszące się ogromną popularnością Nebraska czy Vivella, ale także Baladek, Denim, Acero i Graphite. Każdy produkt jest tłoczony, a personalizowane kalendarze wykonane zostają za pomocą lasera. Za dodatkową opłatą przygotowana zostanie również wklejka reklamowa.

kalendarz-książkowy-A4-tygodniowy

Kalendarz A5 dzienny 368 stron – wsparcie dla zabieganych

Kalendarz dzienny to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się podczas przygotowywania rozległych planów lub spisywania dużych ilości notatek. Każda strona przygotowana jest na jeden dzień roku oraz posiada wydrukowany terminarz miesięczny. Niewielki format, jakim może poszczycić się kalendarz dzienny A5, czyli 142 × 203 mm, pozwala zabrać go ze sobą w każde miejsce. Sprzyjają temu także mapy, którym poświęcono 8 stron. Do dyspozycji klientów są też plany na lata 2020, 2021 oraz 2022. Wszystko wykonane na wysokiej jakości papierze chamois.

W ofercie znajduje się szeroki wybór opraw, takich jak Vivella, Nebraska, Acero, Grafite, Denim oraz warianty Nebraska z gumką i Nebraska EXCL. z zaokrąglonymi rogami. Dla bardziej wymagających klientów przygotowano także możliwość wytłoczenia na okładce logo lub imienia i nazwiska. Każdy, kogo interesuje tani kalendarz wysokiej jakości, z pewnością będzie zadowolony z zakupu tego typu egzemplarza.

kalendarz-książkowy-A5-dzienny

Kalendarz A5 tygodniowy – dobra organizacja to podstawa

Kalendarz A5 tygodniowy stanowi idealną propozycję dla osób, które cenią swój czas i lubią mieć wszystko dobrze zorganizowane. Przyda się między innymi nauczycielom, kierownikom, dyrektorom, managerom, właścicielom przedsiębiorstw, a także przedstawicielom wielu innych grup zawodowych. Tradycyjny, papierowy terminarz – w przeciwieństwie do tego elektronicznego – jest niezawodny. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca i można go wszędzie ze sobą zabrać: do pracy, szkoły, na uczelnię lub w służbową podróż.

Kalendarz A5 tygodniowy liczy 128 stron. Bez trudu pomieści wszystkie potrzebne zapiski: terminy spotkań, notatki, ważne daty oraz inne istotne informacje, na przykład listę zakupów na obiad. Co ważne, wspomniany „pomocnik” nie wymaga podłączania do prądu i działa niezależnie od łącza internetowego. Nie trzeba się więc martwić, że w najmniej odpowiednim momencie, dostęp do danych zostanie utracony (choćby z powodu nagłej awarii elektryczności).

kalendarz-książkowy-A5-tygodniowy

Kalendarz A6 kieszonkowy – ważne terminy zawsze pod ręką

Niewielki kalendarz tygodniowy dostępny w poręcznym formacie to idealne rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia planować w biegu. Mały blok o wymiarach 87 × 150 mm sprawdzi się w dowolnych warunkach i zmieści do nawet najmniejszej torby. Rozkład całego tygodnia został nadrukowany na jednej stronie. Zapewniono także wystarczająco dużo przestrzeni na własne uwagi. Dzięki temu kieszonkowy kalendarz A6 to świetne miejsce do zapisywania terminów spotkań czy wykonywania szybkich notatek.

Wybierając z oferty kolorystycznej, można znaleźć odpowiedni egzemplarz dla siebie. Co więcej, to kompaktowe rozwiązanie sprawia, że swój prywatny kalendarz da się zabrać wszędzie i nie martwić się zapamiętywaniem godzin i dat, które później trzeba wpisać do terminarza. Z łatwością uda się uniknąć przypadkowego planowania wydarzeń i spotkań na dni wolne czy święta. Mały kalendarz pozwoli również zawsze mieć pewność, że wszystkie istotne notatki będą pod ręką niezależnie od miejsca lub czasu.

kalendarz-książkowy-A6-kieszonkowy

Kalendarz B5 dzienny z mapami – by organizacja podróży była jeszcze łatwiejsza

Kalendarz B5 dzienny doskonale sprawdzi się przy planowaniu podróży. Liczy 360 stron. Bez trudu pomieści wszystkie niezbędne informacje dotyczące rezerwacji, zakupu biletów, a także miejsc, które warto odwiedzić. Do terminarza dołączono mapy, dzięki czemu zaplanowanie dłuższej wycieczki bądź weekendowej podróży będzie jeszcze łatwiejsze. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż opisywany produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych, Użytkownik może więc dopasować go do swoich indywidualnych preferencji.

Wiele osób nie widzi potrzeby inwestowania w papierowe terminarze, skoro istnieją elektroniczne notatniki. Tymczasem tradycyjny, analogowy kalendarz B5 dzienny ma nad swoimi cyfrowymi konkurentami jedną niewątpliwą przewagę – działa niezależnie od dostępu do Internetu. Wbrew pozorom to bardzo duży atut. Nie trzeba podłączać go do prądu ani ładować. Wszystkie niezbędne zapiski zawsze znajdą się pod ręką. Poza tym odręczne tworzenie notatek sprzyja skupieniu i koncentracji.

kalendarz-książkowy-B5-dzienny

Kalendarz B5 tygodniowy – kontrola odległych planów w zasięgu ręki

Wygodny i doceniany przez klientów w każdy warunkach – taki jest kalendarz tygodniowy B5. Format bloku 165 × 221 mm czyni go dostatecznie dużym, aby zachować czytelność i wygodę przy zapisywaniu notatek. Jednocześnie jego niewielki rozmiar umożliwia zabieranie własnego kalendarza bez trudu do każdego miejsca. Oferuje on 144 strony terminarza oraz 8 stron z mapami. Zawiera też informacje ważne dla kierowców czy daty świąt w krajach UE. Ten poręczny kalendarz wydrukowano na dobrej jakości papierze chamois.

Wybierać można z powszechnie znanych opraw Vivella i Nebraska w 12 wariantach kolorów. Choć wszystkie egzemplarze mają tydzień rozpisany na jednej rozkładówce, to da się sprawić, aby zmieniły się one w wyjątkowe, prywatne terminarze. Wystarczy zamówić dodatkowo tłoczenie lub grawerowanie na oprawie. Ponadto mogą zostać wykonane też wklejki reklamowe na pierwszych stronach. Wszystko to otrzymuje się w przystępnej cenie. Nic więc dziwnego, że to tak popularny kalendarz.

kalendarz-książkowy-B5-tygodniowy